Posuvné i otočné celoskleněné dveře satináto v české normě s kováním skladem. Dveře s Grafosklem do 7 dní.

partneři

Schody, schodiště, zábradlí
Vzorkovna SCHODY & SYN je pražským prodejním místem výrobní společnosti J.A.P. Tato společnost nabízí stahovací schody, interiérová a exteriérová točitá schodiště, segmentová a kombinovaná schodiště.

Zábradlí se sklem
Kvalitní nerezové zábradlí se skleněnou výplní. Svou jednoduchostí a jedinečným vzhledem zkrášlí váš interiér. Kalené sklo je maximálně bezpečným materiálem, který je odolný i proti nárazům.

Designové sklo
Možnosti techniky Grafosklo umožnují společnosti J.A.P. vytvořit jedinečný model skla a jeho potisků tak, aby každý zákazník si dokázal přijít na to své.

Interiérové sklo
Elegance a nápaditost jsou hlavními jednotícími prvky vyváženosti produktů Grafosklo. Interiérové sklo je tím tedy povýšeno na umělecké dílo.

Skleněný stolek
Společnost J.A.P. své produkty vnímá jako kompromis mezi uměleckým pojetím a praktickým použitím. Skleněný stolek je další ukázkou moderního přístupu k tématu nábytek a doplňky. V jednoduchém provedení se odráží vnitřní síla působivého celku.

Skleněné stěny
Skleněné stěny jsou jednou z nových možností moderní architektury a bydlení. Chcete mít ve své domácnosti slunečnou pláž s mořem? Zasněžené vrcholky hor a mystický mlhový opar nad jezerem? Výběr je jen na vás. Technika Grafosklo společnosti J.A.P. umožňuje vytvořit osobité pojetí daného prostoru.

Obklady do kuchyně
Společnost JAP nabízí unikátní interiérový systém celoskleněných prvků Grafosklo s digitálním tiskem nebo textilií pro obklady do kuchyně, dveře a skleněné stěny.

Skleněné stěny
Skleněné stěny s vlastním grafickým motivem a zvětšete tak opticky váš interiér. Skleněné stěny JAP s grafikou rozzáří Váš interiér.

Skleněné dveře
Vyberte si skleněné dveře s vlastním grafickým motivem a zvětšete tak opticky váš interiér. Naše skleněné dveře JAP s grafikou prosvětlí váš domov

Stavební pouzdro
Stavební pouzdro je konstrukce, která umožňuje zavěšení posuvných dveří, která pak mohou zajíždět do zdi.

Dřevěné schody, dřevěné schodiště
Dřevěné schody a dřevěné schodiště v kvalitním provedení a se zajímavým a ladným designem.

Nerezové zábradlí
J.A.P. nabízí nerezové zábradlí stavebnicového systému, různých typů schodů a schodišť a pouzder pro posuvné dveře.

Posuvné systémy pro skleněné dveře se vyznačují moderním designem a jednoduchou montáží. Jsou vhodné pro skleněné dveře, ale lze je použít i jako skleněná stěna.

Stahovací schody
Stahovací schody jsou pohodlnou cestou úspory prostoru. Stahovací schody J.A.P. se pyšní pevnou a stabylní konstrukcí pro pohodlné a bezpečné užívání.

Okna značky VEKRA jsou zárukou kvality a komfortu pro vaše bydlení.

Eurookna Vekra se vyrábějí z kvalitních lepených dřevěných hranolů. Unikátní povrchová úprava jim zaručuje dlouhou životnost.

Bazény různých tvarů a typů: plastové, fóliové, betonové. Poradenství a servis pro bazény, zastřešení bazénů a další.

Potřebujete audit nemovitosti? Nemáte k nemovitosti kompletní dokumentaci kvůli výpočtu PENB? Nechte si svou nemovitost zaměřit od našich inspektorů, kteří působí po celé ČR.

Zabezpečovací systémy pro ochranu majetku a objektů. Zabezpečovací systémy Paradox, kamerové zabezpečovací systémy, vstupní docházkové systémy, telefonní ústředny, aj.

Rychlé a profesionální zpracování průkazu energetické náročnosti budovy.

Naše sklenářství nabízí veškeré sklenářské práce, zasklení oken, opravy dveří. Veškeré sklenářské práce provádíme přímo u zákazníka nebo v naší pojízdné dílně.